dni :
Godzin :
Minut :
Sekund :

- calmkid -

Wspieraj swoje dziecko w rozwijaniu uczucia miłości, spokoju oraz odwagi

Obserwujesz, że Twoje dziecko jest rozkojarzone, pobudzone lub ma problemy ze skupieniem? Chcesz zbliżyć się do Twojego dziecka i pogłębić lub wzmocnić Wasze relacje?

Kurs dziecięcej medytacji sensorycznej jest wspaniałym wstępem do nauki medytacji dla dzieci oraz bardzo wartościowym narzędziem do zbliżenia się dziecka z rodzicem/opiekunem.  Metodyka ta daje przestrzeń do zmiany nabytych w młodym wieku negatywnych przekonań na te wartościowe, wspaniałe i wzniosłe.

10 lekcji w czterech rozdziałach

Dwie prowadzone medytacje + muzyka

Dożywotni dostęp

To kurs, który sprawi, że

Twoje Dziecko Odnajdzie Szczęście i Spokój

Cztery merytoryczne rozdziały

Obszerny przewodnik Dziecięcej Medytacji Sensorycznej

Ponad 60 minut wideo

Malowanki do pracy z Twoją pociechą

Pozytywnie zrecenzowany kurs przez dziecięcych terapeutów

Dożywotni dostęp do kursu

dowiedz się więcej

Jak wygląda medytacja sensoryczna?

Kim jesteśmy?

Kto stoi za projektem CalmKid?

Rodzina

Autorzy metodyki tworzą silną i kochającą się rodzinę. Wychowują dwóch wspaniałych synów, którzy są bardzo energiczni i kreatywni, co często daje im się we znaki  :). Uwielbiają wspólnie spędzać czas, który przeznaczają na rozmowę  o swoich przygodach i wspólną zabawę pełną uśmiechu i radości. Po prostu cieszą się swoją obecnością.

Trener CalmKid. Instruktor I stopnia jogi dla dzieci w wieku przedszkolnym-wczesnoszkolnym. Pomysłodawczyni, założycielka i właścicielka projektu CalmKid. 

Magdalena Knapa

Myślałam kiedyś, że jestem szczęśliwa. Jednak w przeszłości cały czas wymuszałam skutki, aby osiągnąć zaplanowany efekt. Naciskałam, by osiągnąć jakiś cel. Jeśli dążyłam do określonego celu to z ogromnym wysiłkiem i kosztem mojej rodziny, a sam cel rzadko przychodził. Teraz czuję niesamowity FLOW, jestem kompletna sama ze sobą, kocham siebie i życie, moją rodzinę. Czuję wdzięczność za wszystko. Kocham nieznane. Wiem, co chcę, ale NIE OCZEKUJĘ! Teraz jestem szczęśliwa

Trener CalmKid. Pomysłodawca, założyciel i właściciel projektu CalmKid.

Krystian knapa

Po kilkunastu latach życia wreszcie odnalazłem jego sens. Jestem teraz szczęśliwy i już nigdy nie chcę wrócić do czasu, kiedy nie medytowałem. Chcę wspierać innych rodziców w budowaniu więzi rodzinnych i chcę pokazać swoim przykładem, że można żyć inaczej – czyli w zgodzie ze sobą i pełnym miłości do tego, co nas otacza. A sam chcę dalej trwać w swojej zmianie i kontynuować proces zagłębiania się w siebie.

6X0A5935 (1) (1)

Trener CalmKid. Z zawodu logopeda oraz terapeuta ręki I i II stopnia, terapeuta karmienia, terapeuta orofacjalny oraz certyfikowany Provider TRE®. Współorganizator obozów terapeutyczno-rekreacyjnych dla dzieci w normie oraz dzieci z  wyzwaniami rozwojowymi.

Monika Diurczak

10 lat doświadczenia w pracy z dziećmi pokazały mi jak bardzo dzieci zmagają się ze zbyt wysokim poziomem stresu, co w rezultacie powoduje problemy emocjonalne, społeczne, zdrowotne, kłopoty z zachowaniem i uczeniem się. W swojej pracy staram się podążać za dzieckiem, patrząc na nie holistycznie i poszukując metod które poczuję i zweryfikuję, że działają.

Moim celem jest nauczanie dzieci (jak również przekazanie tej wiedzy rodzicom), że bycie w kontakcie ze sobą oraz wszystkie doświadczane emocje są mile widziane i potrzebne.

Monika Lisiecka

Trener CalmKid, Trener metody Points of You®, Coach, Doradca biznesowy, Instruktor I stopnia jogi dla dzieci w wieku przedszkolnym-wczesnoszkolnym.

Monika Lisiecka

Podczas szkoleń na Trenera metody Points of You®, zdobyłam wiedzę i umiejętności rozwijania kompetencji miękkich u dzieci i dorosłych stosując metaforę, opowieści, obraz i muzykę relaksacyjną. Z pasją rozwijam siebie i innych w obszarze rozwoju osobistego, rozumienia swoich emocji, relacji międzyludzkich i odporności psychicznej.  Ponadto mam bogate doświadczenie zawodowe, które skupione jest na rozwijaniu zespołów projektowych, pomysłów biznesowych i społecznych, realizowanych w partnerstwach międzysektorowych.

Zobacz i posłuchaj

Jak Cudownie Brzmi Medytacja Magdy

Możesz nam zaufać

Opinie Osób stosujących Dziecięcą Medytację Sensoryczną

Kup dziś i

OTRZYMAJ ZNIŻKĘ!

397
197
  •  

Kurs Dziecięcej medytacji sensorycznej w pytaniach i odpowiedziach

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Tak, potrzebne Ci będzie jedynie urządzenie, z którego będziesz puszczać muzykę.

Po opłaceniu zamówienia na podany przez Ciebie adres e-mail zostaną wysłane dane do logowania na platformie kursowej. 

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp. Kurs składa się z czterech rozdziałów, możesz go przejść w dowolnym dla Ciebie czasie. Otrzymasz dostęp do nagrań video, plików PDF oraz innych materiałów.

Otrzymasz dożywotni dostęp do tego kursu.

Tak, otrzymasz wszystkie 4 rozdziały od razu wraz z kupnem kursu.

Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą iFirma, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie kursu.

Napisz na adres e-mail: kontakt@calmkid.pl