Magda

Jestem córką, siostrą, a przed wszystkim świetną mamą oraz żoną... i teraz to już wiem, że tak jest 🙂 Na co dzień zawodowo zajmuję się stylizacją urody fryzur. Upiększanie i uszczęśliwianie każdej mojej klientki sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Odkąd praktykuje medytacyjną pracę z ciałem, nasze życie wywróciło się do góry nogami. Medytacja zwiększyła moją koncentrację, kreatywność, zauważyłam, że wszystkie rzeczy wyglądają tak samo, a ja na nie inaczej patrzę. Gdy pojawiają się jakieś przeszkody, to w nich miejsce pojawiają się same rozwiązania i to te najlepsze dla mnie 🙂 Dzięki medytacji jestem mocniej osadzona w rzeczywistości.

W moim sercu zagościło wewnętrzne piękno, którego wszystkim życzę. Czasami wystarczy tylko odpuścić, zaufać i pójść w nieznane. Tak, jak my to zrobiliśmy. Razem z Krystianem stworzyliśmy metodę medytacji dziecięcej złożonej z medytacji uważności z elementami sensoryki i słów motywujących. Podstawą jednak jest mówienie dziecku do ucha wszystkiego co płynie z serca. Pomyślałam, że cudownie by było podzielić się również tą wspaniałą energią z innymi rodzicami i dziećmi. Czas prac nad naszą metodyką przekonałam się, że mogę pomóc innym rodzinom przy rozwijaniu umiejętności medytacji. Nagrywamy z głębi serca najwspanialsze medytację dla dzieci, co pozwala otworzyć je na nowe możliwości oraz doświadczenia. W codziennym życiu wykorzystuje wiedzę Instruktora Jogi dla dzieci w wieku przedszkolnym-wczesnoszkolnym oraz wiedzę z zakresu kursu REIKI pierwszego stopnia.

Podobnie jak Krystian, myślałam kiedyś, że jesteśmy szczęśliwi . W przeszłości cały czas wymuszaliśmy skutki by osiągnąć efekt . Naciskaliśmy, by osiągnąć jakiś cel. Jeśli dążyłam do czegoś, to było obarczone często ogromnym wysiłkiem, a sam cel rzadko przychodził. Teraz czuję niesamowity FLOW, jestem kompletna sama ze sobą, kocham siebie i życie, moją rodzinę. Jestem wdzięczna za wszystko, kocham nieznane. Wiem, co chcę, ale NIE OCZEKUJĘ - stała się magia! Teraz jestem szczęśliwa.